Stavby Moravec

Po 12-ti letech praxe ve stavebnictví od mistra na stavbě až po manažera projektu bytové výstavby lokality s celkovou investicí 1,2 mld jsem se rozhodl přenést své zkušenosti a vize do vlastní stavební firmy Stavby Moravec, kde jak pevně doufám budou ku prospěchu našich budoucích zákazníků.

Zároveň bych rád změnil některá klišé, která jsou v obecném podvědomí se stavebnictvím svázaná a to tak aby výsledkem byl spokojený klient. Myslím totiž, že spokojený klient je tou nejlepší referencí. Zpětná vazba je pro naší firmu velmi důležitá a proto každý zákazník dostane pomocí unikátní identifikace pro daný projekt možnost vyjádřit svůj názor k provedené stavbě na těchto stránkách - v sekci reference.

Nabízíme širokou paletu služeb od drobných rekonstrukcí bytu až po stavbu domu na klíč. Cenovou kalkulaci a poradenství poskytujeme samozřejmě zdarma. Jestliže potřebujete radu týkající se stavební činnosti, ať už se bude jednat o rekonstrukci koupelny nebo stavbu plotu, krbu, sádrokartonové stěny případně jiné stavební problematiky, neváhejte nás kontaktovat.

nás kontaktovat, případě vložte svůj dotaz na stavebně zaměřené diskuzní fórum v sekci dotazy nás kontaktovat, případě vložte svůj dotaz na stavebně zaměřené diskuzní fórum v sekci dotazy

Rekonstrukce Novostavby Dotace Malířské a natěračské práce

Sádrokartony Zakládání staveb Ploty Zednické práce